Křeslo ušák - český


Výrobu tohoto křesla ušák jsme zachovali z dob minulých. Ušák má kostru z masivního tvrdého dřeva, sedák je pružinový, vyvázaný konopným provazem a vyplněn africkou trávou a koňskými žíněmi. Velmi důležitá a nezbytná je pro správné sezení podpěra v bederní části, která zajišťuje zdravý a pohodlný posed lépe, než kde jaká zdravotní sedačka. 

 

Tento legendární typ ušáka, kdysi navržený pro náruživé čtenáře, patří dnes k ikonám sedacího nábytku. Okruh jeho milovníků se dávno rozšířil i o nečtenáře a mnozí z nás o něm uvažují jako vysněném kousku, který nám doma pomůže vytvořit oázu klidu, vyhrazenou pro ničím nerušený odpočinek. Pokud byste tedy měli investovat jen do nějakého nábytku, ať je to tento. Tady se vyplatí vsadit na zakázkovou výrobu a jedinečný design, protože se s určitostí bude jednat o klenot děděný z generace na generaci.

 

Fotografie z ruční výroby křesla ušák

 

Křeslo ušák si můžete nechat potáhnout různými typy látek a kůže. Ke každému ušáku je možnost si nechat vyrobit taburet. Cena taburetu je 15 000 - 16 000 Kč dle látky.

 

 

KONTAKTNajdete nás v OC Spektrum, 1. patro

Obchodní 113
Praha - Východ, Čestlice

telefon: +420 272 183 234
pki@pkinterier.cz

Otevírací doba: po-ne 10:00 - 21:00