Probíhá aktualizace ceníku, nové ceny sdělíme na vyžádání.

Sedací soupravy a křesla

S výrobou sedaček, křesel a pohovek máme mnohaleté zkušenosti. Charakteristická je maximální kvalita výsledku a ojedinělý podíl ruční práce.

Svou sedačku si prakticky můžete navrhnout a přizpůsobit podle sebe – velikost dle požadavku upravíme, tvrdost/měkkost sezení si sami zvolíte. Pokud potřebujete sedačku i k občasnému přespání, vyrobíme ji s rozkladem. Kostry jsou z masivního tvrdého dřeva, kde každý namáhaný spoj je jištěný čepováním, lepením a navíc prošroubováním. Pěny používáme nejvyšší kvality - německé polyuretanové, sendvičově skládané za studena, což zaručí delší "paměť" pěn, tzn. že se sedák neprosedí. Potahový materiál u nás vyberete ze široké nabídky vzorníků hovězích kůží, španělských či německých látek, v nabídce máme i látky omyvatelné či na venkovní nábytek.


Svojí sedačku či ušáka si u nás můžete nechat nově potáhnout a spolehnout se na kvalitní a precizní provedení. Díky naším mnohaletým zkušenostem v oblasti čalounictví se v Evropě řádíme k jedničkám tohoto oboru.


Splňte si přání a seďte opravdu ve vysněné sedačce. Kontaktujte nás!


Křesla

V našich křeslech se Vám bude dobře odpočívat i pracovat. Kožená, látková, kombinovaná variace zajistí nejen reprezentativní vzhled ale i jeho maximální pohodlí. V našich křeslech se snoubí ruční práce, tradice a kvalita.
KONTAKTNajdete nás v Komerčním parku Dobřejovice I.

Jesenická 410
251 01 Dobřejovice, Praha - východ

telefon: +420 602 315 159,
+420 727 968 658
pki@pkinterier.cz

V případě konkrétního zájmu si raději domluvte schůzku předem
z důvodu možného zaměření u klienta.

Otevírací doba: po-pá 09:00 - 17:00

so-ne zavřeno