Nový showroom bude otevřen od 12.6.2023 na adrese Hlavní 1129, Sulice – Hlubočinka, 251 68. Pro otevření brány a vjezd do areálu volejte na číslo 727 968 658korunky

Návrhy interiérů

Firma PK - interiér se svým profesionálním týmem nabízí služby počínaje návrhy interiérů na míru až po samotnou výrobu, včetně montáže.

Navrhneme Vám atraktivní i praktické řešení soukromých i pracovních prostor v 2D a 3D provedení a následně dohlédneme na celý proces realizace od výroby až po montáž. Při své práci klademe důraz na individuální přístup - naším cílem je, aby byly renovované prostory blízké Vašemu stylu a cítili jste se v nich příjemně.korunky

Výroba nábytku na míru

Důvěřujeme poctivému řemeslu, a proto nanejvýš dbáme na kvalitu zpracování nábytku. V PK-interiér vyrobíme nábytek, přesně podle Vašich představ. Pomůžeme zvolit vhodný styl nábytku, správný materiál a jeho využití.


služby

korunky

Průběh zakázky

V několika krocích jak vytvoříme útulný domov, do kterého se budete pokaždé rádi vracet:

  1. Přijďte nás navštívit do prodejny Komerční park Dobřejovice II., Jesenická 410, Dobřejovice. Zde Vás seznámíme s postupem realizace návrhu interiéru a výroby nábytku jak typizovaného, tak na zakázku. Současně také odhadneme předběžnou cenovou kalkulaci nebo nabídku upravíme dle požadované kalkulace. Tato konzultace je zcela zdarma.
  2. Po předběžné domluvě Vás navštívíme, abychom renovované prostory důkladně změřili a udělali si o stávajícím interiéru představu. Následně můžeme vypracovat 3D grafický návrh obsahující členění místností, rozměry a umístění nábytku. Zároveň už dostanete i finální návrh, cenovou nabídku a termíny realizace.
  3. Po schválení dodaného návrhu a cenové nabídky se můžeme pustit do práce. Doba výroby nábytku a realizace proměny interiéru, je závislá na jejím rozsahu, výrobním postupu a velikosti prostor.
  4. Poslední a nejradostnější krok - předání nového interiéru a spokojenost z naší společně odvedené práce.


Sjednejte si osobní schůzku »KONTAKTPK INTERIER

Hlavní 1129
251 68 Sulice - Hlubočinka

Pro otevření brány a vjezd do areálu volejte na číslo 727 968 658

telefon: +420 602 315 159,
+420 727 968 658
pki@pkinterier.cz

V případě konkrétního zájmu si raději domluvte schůzku předem
z důvodu možného zaměření u klienta.

Otevírací doba: po-pá 09:00 - 17:00

so-ne zavřeno